Pani Ciocia.

Wakacyjny zawrót głowy

Okładka Wakacyjny zawrót głowy
Pani Ciocia
Pani Ciocia

Lato to wyjątkowy czas dla przedszkolaków, pełen radości, zabawy i nowych przygód. Wakacje w przedszkolu mogą być równie ekscytujące jak te spędzane z rodziną. W naszym przedszkolu staramy się, aby każdy dzień wakacji był niezapomniany i pełen pozytywnych wrażeń. Oto, jak spędzamy letni czas z naszymi małymi podopiecznymi.

Zabawy na Świeżym Powietrzu
Latem staramy się spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Codziennie organizujemy zabawy w ogrodzie przedszkolnym, gdzie dzieci mogą biegać, bawić się w piaskownicy, grać w piłkę czy huśtać się na huśtawkach. W cieplejsze dni rozstawiamy baseny i organizujemy wodne zabawy, które przynoszą ochłodę i mnóstwo radości.

Wycieczki i Pikniki
⁠Wakacje to idealny czas na wycieczki. Zabieramy dzieci na krótkie wyjazdy do pobliskich parków, ogrodów zoologicznych czy na farmy. Organizujemy również pikniki, podczas których dzieci mogą cieszyć się posiłkami na trawie, w cieniu drzew. Każda taka wyprawa to nie tylko przyjemność, ale również okazja do nauki i odkrywania świata.

Twórcze Warsztaty

W upalne dni, kiedy przebywanie na zewnątrz jest mniej komfortowe, skupiamy się na twórczych warsztatach w przedszkolu. Dzieci biorą udział w zajęciach plastycznych, gdzie malują, rysują i tworzą przeróżne prace ręczne. Organizujemy również warsztaty muzyczne i teatralne, które rozwijają wyobraźnię i zdolności artystyczne.

dziwci.jpeg

Zabawy Tematyczne

Każdy tydzień wakacji poświęcamy innemu tematowi. Organizujemy dni tematyczne, takie jak "Dzień Pirata", "Dzień Indianina" czy "Dzień Superbohatera". Dzieci przebierają się w kostiumy, biorą udział w specjalnych zabawach i zadaniach, co pozwala im wczuć się w różne role i świetnie się bawić.

Edukacyjne Gry i Zajęcia

Wakacje to również czas na naukę poprzez zabawę. Wprowadzamy różne gry edukacyjne, które pomagają dzieciom rozwijać umiejętności matematyczne, językowe czy przyrodnicze. Korzystamy z gier planszowych, interaktywnych zabawek i materiałów dydaktycznych, które uczą poprzez zabawę.

Wspólne Gotowanie

Jednym z ulubionych zajęć naszych przedszkolaków jest wspólne gotowanie. Podczas zajęć kulinarnych dzieci uczą się przygotowywać proste i zdrowe przekąski, takie jak owocowe sałatki, kanapki czy babeczki. To nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do nauki zasad zdrowego odżywiania i pracy zespołowej.

Wakacje w przedszkolu to czas pełen radości, zabawy i nowych doświadczeń. Dbamy o to, aby każdy dzień był pełen atrakcji i pozytywnych wrażeń. Dzięki różnorodnym zajęciom i aktywnościom, dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania, zdobywać nowe umiejętności i cieszyć się beztroskim czasem w gronie rówieśników. Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola, gdzie wakacje są zawsze pełne uśmiechu i niezapomnianych chwil!

Podaj swój email,

to nam pozwoli wysyłać przygotowane karty pracy!


przedszkolewakacjekoniec rokupani ciociadziwci dzieci

Inne posty

Okładka Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny z zajęciami sensorycznymi w naszym przedszkolu był pełen radości, twórczej energii i wspólnej zabawy. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie. Już teraz zapraszamy na kolejne rodzinne spotkania, które z pewnością będą równie udane i pełne pozytywnych emocji.

Pani Ciocia
Pani Ciocia
Okładka Realizacja projektu- Sprintem do Maratonu

Realizacja projektu- Sprintem do Maratonu

W ubiegły poniedziałek , moja grupa przedszkolna uczestniczyła w X Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków zorganizowanym przez Bliżej Przedszkola.

Pani Ciocia
Pani Ciocia