Pani Ciocia.

Święta.... święta....

Okładka Święta.... święta....
Pani Ciocia
Pani Ciocia

Po dłuższej przerwie wróciłam...

Jakiś czas już zastanawiałam się o czym napisać pierwszy post po tak długiej przerwie...

Dzisiaj chciałabym poruszyć temat prezentów na Mikołaja/ Święta w przedszkolu bo to nie jest łatwe zadanie. Ciężko w obecnych czasach jest zaskoczyć czymś dzieci. Dzieci w domach mają bardzo dużo zabawek, więc kolejna lalka czy samochód nie robią na nich wrażenia.

W zeszłym roku jak ja organizowałam prezenty na święta to poszłam w kierunku ozdób świątecznych typu bombki z imieniem dziecka, które możecie zakupić za grosze na allegro.

Projekt bez tytułu.png

Nie wiem jak u Was, ale w naszym przedszkolu to rada rodziców organizuje prezenty na Mikołaja.

Przedszkole jak i nauczyciele nie mają nic wspólnego z ich przygotowaniem. Ja byłam zdziwiona, że w połowie listopada rodzice w mojej grupie już mieli kupione prezenty.. :D

Co jeszcze można kupić przedszkolakom na prezent?

Oczywiście, oprócz indywidualnego prezentu, można zrobić grupowy. Najlepiej wtedy skonsultować się z nauczycielem aby dowiedzieć się czego brakuje w grupie. Mogą to być klocki, domek dla lalek, auta, garaże itd.

Moim zdaniem nie tak łatwo jest kupić prezent dla dzieci na święta. Dzieci większość czasu spędzają przed ekranami smartfonów, tabletów czy telewizora. Bardzo trudno kupić coś sensownego z czego dziecko będzie miało frajdę i będzie się naprawdę cieszyło.

pexels-kim-stiver-842876.jpg

Podaj swój email,

to nam pozwoli wysyłać przygotowane karty pracy!


prezentświętaMikołajprzedszkoledziecipani ciocia

Inne posty

Okładka Zimowe zabawy w przedszkolu

Zimowe zabawy w przedszkolu

W tym przepięknym czasie, jakim jest okres przedświąteczny warto też jest wykonać przeróżne prace plastyczne. Możecie wykonać Panią Zimę, możecie zrobić krajobraz zimowy przeróżnymi technikami.

Pani Ciocia
Pani Ciocia
Okładka Szkolenia idealne dla nauczycieli

Szkolenia idealne dla nauczycieli

Pamiętajcie, że szkolimy się dla siebie i dostosowujemy szkolenia pod siebie, pod własne potrzeby i potrzeby waszej grupy.

Pani Ciocia
Pani Ciocia