Pani Ciocia.

Konferencja dla nauczycieli przedszkola

Okładka Konferencja dla nauczycieli przedszkola
Pani Ciocia
Pani Ciocia

Dziś chcę się z Wami pochwalić czymś, o czym chciałam już wczoraj... Ale byłm tak zmęczona że nie dałam rady napisać.

W czwartek i piątek byłam na konferencji organizowanej przez Bliżej Przedszkola. I w tym miejscy chciałabym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami.

Nie ukrywam, że jechałam tam z nastawieniem " przecież jade sama, nikogo nie znam, będę siedzieć i nie będę miała się do kogo odezwać"... Ale moi drodzy nie miałam z kim rozmawiać przez całe 5 min.

Tylu wpsaniałych ludzi, nauczycieli dawno nie widziałam.

439841333_955716289887985_5187314415709598406_n.jpg

Oprócz ogromu nauczycieli przedszkola byli również niezwykli prelegenci.

Była Pani Monia, Pani Zuzia, Pan Miłosz, Pani Agnieszka Czelik, Eliza Szeliga- Kraus, był Wujek Skarpetka, była Monika Kluza, Joanna Białobrzeska, Ewa Zielińska, była Ciocia Hanka i wiele innych wspaniałych osób. Lecz teraz chciałabym napisać o jednaj i dla mnie najważniejszej osbie całej konferencji.

To osoba, autorytet, na którą czekałam najbardziej. Profesor Edyta Gruszczyk- Kolczyńska.

438118387_956400563152891_371977288973516692_n.jpg

Wyobraźcie sobie 500 nauczycieli, w ciszy, skupienu, słuchających Pani Profesor. Niesamowita osoba, mówiąca z serca,przekazująca ogrom wiedzy.

Mam nadzieję, że na mojej zawodowej ścieżce jeszczę spotkam Panią Profesor.

Oczywiście nie obeszło się bez wspólnego zdjęcia oraz autografu w książce : " Dziecięca matematyka- dwadzieścia lat później".

IMG_3886.jpeg

IMG_3860.jpeg

Zapraszam Was na mojego instagrama oraz facebooka, gdzie znajduje się krótka relacja z całej koferencji Bliżej Przedskola.

Podaj swój email,

to nam pozwoli wysyłać przygotowane karty pracy!


dziecięca matematykaprofesor Gruszczyk- KolczyńskaBliżej Przedszkola16Forumpani ciociaprzedszkolekonferencja dla nauczycieli

Inne posty

Okładka Gotowość dziecka do podjęcia nauki szkolnej

Gotowość dziecka do podjęcia nauki szkolnej

Gotowość szkolna to połączenie wiedzy, umiejętności i postaw dziecka, które pozwalają mu rozpocząć spełnianie obowiązku szkolnego i adaptację do warunków edukacyjnych.Diagnoza gotowości do podjęcia nauki w szkole opiera się na metodach takich jak kwestionariusze, obserwacja zachowań i interakcji oraz zadania praktyczne i testy psychologiczne.

Pani Ciocia
Pani Ciocia
Okładka Piosenki na zakończenie roku przedszkolnego

Piosenki na zakończenie roku przedszkolnego

Dlatego też przygotowałam dla Was kilka piosenek, które przydadzą się Wam w tworzeniu swojego scenariusza na przedstawienie.

Pani Ciocia
Pani Ciocia