Pani Ciocia.

Dzień Rodziny

Okładka Dzień Rodziny
Pani Ciocia
Pani Ciocia

Dzień Rodziny w naszym przedszkolu to zawsze wyjątkowe wydarzenie, ale tegoroczne święto było szczególne dzięki warsztatom sensoplastycznym, które przyniosły mnóstwo radości i wspólnej kreatywnej zabawy. Sensoplastyka, łącząca różnorodne materiały plastyczne, pozwoliła dzieciom i rodzicom na odkrywanie nowych form wyrazu i budowanie jeszcze silniejszych więzi rodzinnych.

IMG_4354.jpg

Dzień rozpoczął się od uroczystego powitania przez panią dyrektor, która podkreśliła znaczenie wspólnego spędzania czasu i zabawy. Następnie dzieci zaprezentowały przygotowane występy – były piosenki, tańce i krótkie scenki teatralne. Występy dostarczyły wiele radości i wzruszeń zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Główną atrakcją dnia były warsztaty sensoplastyczne. Dzieci i rodzice mieli okazję wspólnie tworzyć różnorodne prace plastyczne, korzystając z kolorowych mas, farb, piasku kinetycznego i innych bezpiecznych materiałów. Wspólne malowanie, lepienie i eksperymentowanie z fakturami i kolorami sprawiło, że wszyscy świetnie się bawili. Sensoplastyka to doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych, a także na budowanie relacji i współpracy między dziećmi a rodzicami.

Po intensywnych zabawach nadszedł czas na wspólny piknik. Stoły uginały się od pysznych przekąsek, domowych wypieków i świeżych owoców. Rodziny miały okazję spokojnie porozmawiać, podzielić się wrażeniami z warsztatów i nacieszyć się swoim towarzystwem w miłej atmosferze.

Na zakończenie dnia pani dyrektor podziękowała wszystkim za zaangażowanie i wspaniałą zabawę. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że Dzień Rodziny z sensoplastyką był niezapomniany i już teraz czekamy na kolejne takie spotkanie.

pobrane.jpeg

Warsztaty sensoplastyczne to nie tylko świetna zabawa, ale także sposób na rozwijanie wyobraźni, kreatywności i zdolności manualnych dzieci. Wspólne tworzenie pozwala na budowanie silniejszych więzi rodzinnych, rozwijanie umiejętności współpracy oraz zrozumienia i wsparcia w rodzinie.

Dzień Rodziny z zajęciami sensorycznymi w naszym przedszkolu był pełen radości, twórczej energii i wspólnej zabawy. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie. Już teraz zapraszamy na kolejne rodzinne spotkania, które z pewnością będą równie udane i pełne pozytywnych emocji.

A na koniec naszej wspólnej zabawy na niebie wyszła przepiękna tęcza.

IMG_4403.jpg

Podaj swój email,

to nam pozwoli wysyłać przygotowane karty pracy!


sensoplastykadzień rodzinyprzedszkoledziecipani ciocia

Inne posty

Okładka Realizacja projektu- Sprintem do Maratonu

Realizacja projektu- Sprintem do Maratonu

W ubiegły poniedziałek , moja grupa przedszkolna uczestniczyła w X Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków zorganizowanym przez Bliżej Przedszkola.

Pani Ciocia
Pani Ciocia
Okładka Konferencja dla nauczycieli przedszkola

Konferencja dla nauczycieli przedszkola

Dziś chcę się z Wami pochwalić czymś, o czym chciałam już wczoraj... Ale byłm tak zmęczona że nie dałam rady napisać.

Pani Ciocia
Pani Ciocia